Product Development Manager

Adecco Poland Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Analiza rynku, konkurencji, potencjalnych kanałów sprzedaży dla nowej grupy produktowej
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwój sieci sprzedaży
  • Tworzenie planów rozwoju produktu oraz planów sprzedażowych
  • Przeprowadzanie prezentacji produktowych u klientów
  • Tworzenie ofert i umów dla nowych klientów przy współpracy z działem sprzedaży i marketingu
  • Obsługa posprzedażowa pozyskanych klientów przy wsparciu działu handlowego
  • Udział w targach branżowych, kreowanie wizerunku firmy na lokalnych i ogólnopolskich rynkach

Oczekiwania:

  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych produktów i poszukiwaniu nowych możliwości rozwoju
  • Min. 3letnie doświadczenie w sprzedaży w branży urządzeń sprzątających i chemii gospodarczej
  • Umiejętność aktywnego budowania rynku sprzedaży B2B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - będzie atutem
  • Orientacja na wynik i osiąganie założonych celów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u naszego klienta,
  • Pracę pełną wyzwań z możliwościami rozwoju
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy
  • Pracę mobilną na terenie Polski oraz home office

Numer referencyjny: PDM/WA2/06/19/AC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.