Product Design Engineer

Michael Page

Zawiercie, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie dpowiedzialna za tworzenie prototypowych projektów nowych produktów (tworzywa sztuczne).

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest producent komponentów dla branży motoryzacyjnej o kapitale zachodnioeuropejskim. Grupa z sukcesem rozwija operacje w Polsce z uwagi na dostępność wysokiej klasy specjalistów oraz rozwijający się sektor motoryzacyjny. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Product Design Engineer, która będzie odpowiedzialna za projektowanie nowych produktów.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za szczegółowy projekt produktu z uwzględnieniem ryzyka technicznego i wymagań technicznych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej produktu
  • Współpraca z prototypownią oraz zespołem produkcyjnym
  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych na podstawie wyników testów, analizy procesu, wymagań jakościowych oraz wykonalności produktu (D-FMEA)
  • Dokumentowanie prac projektowych w dedykowanych systemach i bazach danych
  • Odpowiedzialność za testy i obliczenia w zakresie analizy konkurencji technicznej
  • Stosowanie metodyki APQP

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w projektowaniu części dla przemysłu motoryzacyjnego
  • Doświadczenie i wiedza na temat materiałów do wytłaczania i formowania wtryskowego oraz procesów produkcyjnych (formowanie wtryskowe, wytłaczanie)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu elementów z tworzyw sztucznych (preferowane w branży motoryzacyjnej)
  • Znajomość procesów stosowanych w branży automotive tj. APQP i D-FMEA

Oferujemy

  • Praca w dynamicznym zespole w rozwijającym się zakładzie produkcyjnym
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zawiercie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page