Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży mediowej, w związku z jej dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko Product/Communications Manager. Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za rozwój produktów oraz komunikację.

Zadania główne:

  • Tworzenie koncepcji produktów
  • Definicja strategii produktowej oraz strategii handlowej
  • Tworzenie BC dla powstałych produktów
  • Analiza zyskowności produktów oraz zarzadzanie cyklem produktu
  • Stala analiza rynków reklamowego i mediowego w Polsce
  • Współpraca z działami firmy takimi jak sprzedaż , finanse oraz operacyjny
  • Wsparcie działu sprzedaży w negocjacjach handlowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Przygotowanie oraz wdrażanie strategii komunikacji produktów na rynek

Wymagania :

  • Analityczne i strategiczne myślenie
  • Aktywne poszukiwanie rozwiązań dla problemów biznesowych
  • Umiejętność wielopoziomowego zrozumienia zagadnień biznesowych oraz w razie potrzeby szczegółowej analizy
  • Doświadczenie w zarzadzaniu produktem
  • 5 letnie doświadczenie zawodowe
  • Uczestnictwo w zakupie mediów reklamowych i kampanii marketingowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Co oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia