Product-Brand Manager

Perfect Consulting

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko

Product – Brand Manager

Nr ref. 66/07/2020

Miejsce pracy: Gdańsk

Oferujemy:

• Pracę w spółce o dużej renomie i zasięgu międzynarodowym

• Możliwości rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich kompetencji

• Stabilne warunki zatrudnienia

• Atrakcyjne warunki finansowe

• Niezbędne narzędzia pracy

Zakres obowiązków

• Stworzenie i wdrażanie strategii produktów na rynku polskim i niemieckim

• Zarządzanie polityką cenową, pozycjonowanie marek oferowanych produktów

• Współtworzenie oferty handlowej, wprowadzanie nowych produktów na rynek

• Rozwijanie nowych produktów

• Monitorowanie działań konkurencji

• Uczestnictwo w przygotowaniach i realizacji zadań wspierających sprzedaż

• Uczestnictwo w targach, wystawach – planowanie eventów, nadzór nad właściwą prezentacja oferty

• Bieżąca współpraca z innymi działami w tym – sprzedaż, produkcja, obsługa klienta

Wymagania

Profil Kandydata

• Minimum 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Doświadczenie w budowaniu lokalnych strategii marketingowych

• Mile widziane doświadczenie w prowadzaniu nowych produktów na rynek

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

• Wysoko rozwinięte umiejętności planowania i organizacji

• Wykształcenie wyższe – mile widziana specjalizacja w marketingu

• Bardzo dobra znajomość MS Office w tym Power Point

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media