Product Application Engineer

Oprandi Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Oprandi Polska jest lokalnym oddziałem szwajcarskiej grupy doradztwa personalnego oprandi & partner, założonej w 1988 r. Nasza firma oferuje usługi mające na celu wsparcie klientów i kandydatów w procesie rekrutacji i zarządzania karierą, a także rozwój kompetencji niezbędnych do kierowania ludźmi w organizacji.

Naszym Klientem jest wiodący szwajcarski dostawca elementów technicznych oraz kompleksowych rozwiązań dla producentów OEM w wielu branżach. Firma oferuje indywidualne i niestandardowe rozwiązania inżynieryjne, spełniające bardzo wysokie oczekiwania klientów pod względem jakości. Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem firmy szukamy najlepszego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Obszar Polski

Miejsce zamieszkania: południe Polski

Cel stanowiska osoba na tym stanowisku będzie ekspertem w zakresie określonej kategorii produktów, odgrywając ważną rolę w procesie doradztwa i sprzedaży rozwiązań klientom oraz w przekazywaniu wiedzy technicznej.

Zakres obowiązków

  • Analiza procesów technicznych i doradztwo techniczne dla klientów w Polsce
  • Dostarczanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta
  • Budowanie i rozwijanie relacji biznesowych z klientami
  • Szkolenia produktowe dla klientów i pracowników
  • Zarządzanie bieżącymi projektami dedykowanymi konkretnym klientom
  • Zarządzanie bazą danych dotyczącą klientów
  • Współpraca z zespołem firmy w Polsce i Europie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie, chętnie kierunek inżynierii mechanicznej
  • Ponad 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w grupach produktów technicznych na rynku B2B
  • Umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów technicznych
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami w środowisku technicznym
  • Zorientowanie na współpracę z klientem
  • Analityczny sposób myślenia, dokładność
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Pozytywna, przekonująca i inspirująca osobowość
  • Samodzielność
  • Gotowość do podróży służbowych: >30%
  • Doświadczenie w CAD/Autocad
  • Znajomość narzędzi IT (MS Office, Sales Tools)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Pracodawca oferuje

  • możliwość pracy w ambitnym i przyjaznym środowisku pracy
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • umowę o pracę na czas nieokreślony

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie życiorysu i przesłanie za pomocą opcji "Aplikuj"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapewniamy dyskrecję.

Numer w Rejestrze Agencji Zatrudnienia: 5551

Prezentacja firmy

Oprandi Polska jest lokalnym oddziałem międzynarodowej grupy dora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Analityka, Praca Inżynieria, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta