Procurement Planner with English & German

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Planisty Zakupów odpowiadać będzie za planowanie zaopatrzenia dla grupy zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w regionie, we współpracy z międzynarodowym zespołem logistyki i zakupów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, lider w dziedzinie innowacji i rozwiązań dla wielu gałęzi przemysłu, uznany na Dolnym Śląsku atrakcyjny pracodawca, który w związku z rozwojem swoich struktur Łańcucha Dostaw, poszukuje do swojego zespołu osobę na stanowisko Planisty Zakupów.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za analizowanie oraz planowanie zakupu materiałów produkcyjnych dla międzynarodowej struktury zakładów produkcyjnych
  • Monitorowanie i analiza zapotrzebowania w świetle danych popytowych, na zakup materiału a także monitorowanie zapasów
  • Utrzymywanie relacji z dostawcami i prowadzenie działań usprawniających rotację zapasów i minimalizowanie kosztów magazynowania surowca
  • Śledzenie i nadzorowanie wskaźników KPI- poziom zapasów, poziom rotacji zapasów, jakość i terminowość dostaw
  • Inicjowanie oraz realizacja działań w zakresie optymalizacji przy użyciu metodologii Lean Six Sigma
  • Inicjowanie i realizacja projektów optymalizacyjnych z wykorzystaniem narzędzi Lean Six Sigma

Profil kandydata

  • Doświadczenie na zbliżonym stanowisku w obszarze Supply Chain/ Zakupy w firmie produkcyjnej
  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w operacyjnym zarządzaniu dostawcami
  • Zaawansowana znajomość jęz. angielskiego oraz (min. bardzo dobra) niemieckiego
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP (SAP jako dodatkowy atut) oraz praktyczna znajomość pakietu Office (Excel, Power Point)
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i analityczne, dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjna rola specjalistyczna o międzynarodowym zasięgu w rozwijanym zespole Supply Chain
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szerokie szanse rozwojowe i bogaty pakiet szkoleń
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Bogaty pakiet benefitów (Opieka medyczną, multisport, dofinansowana kantyna, programy emerytalne, nagrody i dodatki wakacyjne i świąteczne, darmowa nauka języków obcych)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page