Procurement Manager with German

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

1-26-53540
Salary: 12000 - 14000 PLN

For one of our Clients:

Responsibilities:
- team management
- creating and running RfX and doing a bid optimization analysis
- cooperation with suppliers
- making recommendation to the business

Requirements:
- min. 2 years of experience in a similiar role
- fluent German and English
- analytical, problem-solving, and decision-making skills
- ability to drive results

Benefits:
- possibility of creation of new team
- competitive salary and a range of benefits
- attractive location of the office in the center of Warsaw

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca