Procurement Analysis Specialist - Pharma

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest międzynarodowa firma farmaceutyczna, wytwarzająca nowoczesne leki w oparciu o innowacyjne technologie.

Obecnie, w związku z rozwojem struktur organizacji, poszukujemy doświadczonych, zmotywowanych kandydatów na stanowisko Procurement Analysis Specialist.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie analiz poszczególnych kategorii zakupowych, opracowywanie raportów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma farmaceutyczna, wytwarzająca nowoczesne leki w oparciu o innowacyjne technologie, opracowywane przez wewnętrzne działy rozwoju i dostępne w przeszło 100 krajach.

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie analizy określonych kategorii zakupowych w oparciu o dane, pozyskiwane z różnych źródeł i systemów
  • Budowa i utrzymywanie relacji z szeroką siatką interesariuszy wewnętrznych
  • Opracowywanie danych historycznych oraz rynkowych celem przekazywania adekwatnego poziomu informacji
  • Tworzenie i prezentowanie raportów dotyczących określonych kategorii
  • Implementowanie i optymalizacja narzędzi systemowych, pomagających w jak najlepszym zarządzaniu kategorią
  • Zapewnienie zgodności narzędzi i procesów z wymaganiami organizacji
  • Przeprowadzanie warsztatów i szkoleń dla innych funkcji w ramach departamentu zakupów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z ekonomią lub IT
  • Minimum 2 lata doświadczenia w departamencie zakupów
  • Poparte przykładami doświadczenie w przeprowadzaniu analiz na potrzeby funkcji zakupowych
  • Doświadczenie pracy w strukturach matrycowych
  • Poparte przykładami doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientami wewnętrznymi
  • Doskonałe zdolności analityczne i interpersonalne
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i pod presją czasu
  • Biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

Oferujemy

  • Praca w innowacyjnej organizacji w rozwijającej się strukturze
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem dodatkowych benefitów

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page