Process & Project Engineer

Michael Page

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Doskonała szansa na rozwój w prowadzeniu projektów wdrożeniowych!

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa, znana firma produkcyjna wywodząca się z UK, w podwrocławskiej siedzibie zatrudniająca kilkaset osób.

Opis stanowiska

  • Uruchamianie nowych procesów
  • Prowadzenie projektów wdrożeniowych (dot. nowych produktów)
  • Współtworzenie dokumentacji projektowej, przygotowywanie dokumentacji procesowych, instrukcji i standardów
  • Kontrola i optymalizacja obecnych procesów, modyfikacje procesów od strony technicznej
  • Uczestnictwo w tworzeniu kultury Lean
  • Analiza wydajnościowa procesów produkcyjnych i ich ciągłe ulepszanie (poprzez m.in. reorganizację / optymalizację linii produkcyjnych)
  • Wdrażanie nowych technologii w procesie produkcyjnym
  • Nadzór nad rozbudową linii produkcyjnych oraz nad właściwym przebiegiem procesu produkcyjnego od strony technicznej
  • Analiza wskaźników produkcyjnych podległych procesów
  • Ścisła współpraca z działami produkcji, kontroli i zapewnienia jakości

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 2 - letnie doświadczenie w obszarze inżynierii procesu, zdobyte w firmie produkcyjnej (mile widziane doświadczenie w branży medycznej/FMCG/Automotive)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (poziom B2)
  • Doświadczenie w prowadzeniu lub uczestnictwie w projektach wdrożeniowych
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing stanowić będzie dodatkowy atut
  • Doświadczenia w rozbudowie, reorganizacji linii produkcyjnych
  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole, dynamiczność w działaniu
  • Znajomość narzędzi do raportowania procesów produkcyjnych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • Mile widziana znajomość MS Project oraz Autocad
  • Mile widziane uprawnienia SEP

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w prowadzeniu projektów w międzynarodowej firmie (o świetnej kulturze organizacyjnej i innowacyjnych technologiach)
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna z bezpłatnym stomatologiem, system kafeteryjny MyBenefit, PPK, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, dni owocowe i kulinarne, wycieczki i imprezy firmowe)
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Jelcz-Laskowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page