Process Innovation Leader

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

  • Niepowtarzalna szansa na rozwój managerski w unikatowej na skalę europejską inwestycji!
  • Stabilne zatrudnienie bez okresu próbnego

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest nowo powstała, dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna ulokowana w niedalekiej okolicy Wrocławia (branża Automotive).

Opis stanowiska

  • Zarządzanie podległym zespołem inżynierów (ustalanie podziału obowiązków, ocena pracy pracowników, bieżące monitorowanie kompetencji oraz udzielanie informacji zwrotnej, prowadzenie szkoleń stanowiskowych)
  • Zarządzanie budżetem działowym
  • Zarządzanie czasem pracy pracowników zgodnie z wymogami Kodeksu Pracy
  • Wsparcie kierownictwa wyższego szczebla poprzez opiniowanie, proponowanie i sugerowanie rozwiązań, nadzór nad tworzeniem i wdrażaniem procedur firmowych
  • Tworzenie kierunków działania i wyznaczanie celów na poziomie zespołu, udzielanie pracownikom wsparcia merytorycznego oraz pomoc w sytuacjach niestandardowych
  • Koordynowanie projektów optymalizacyjnych (wykorzystanie narzędzi Lean Manufacturing oraz metodologii Six Sigma), wdrażanie usprawnień procesu wpływających na redukcję defektów
  • Udział w spotkaniach z klientami branży Automotive
  • Udział w audytach, wsparcie inżynierów w przygotowywaniu dokumentacji technologicznej i audytowej VDA 19.2

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku liderskim zdobyte w międzynarodowej organizacji (preferowana branża: motoryzacja)
  • Doświadczenie w analizie procesu produkcyjnego, wyszukiwaniu rozwiązań zaistniałych problemów oraz obszarów do optymalizacji
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Kompetencje managerskie
  • Pozytywne podejście, nastawienie na współpracę, komunikatywność i otwartość

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji (bez okresu próbnego)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od dotychczasowego doświadczenia
  • Czynny udział w projekcie greenfield - jedyna fabryka w Europie w swojej branży, praca dla międzynarodowych, prestiżowych klientów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na zdrowie i życie
  • Kartę Multisport
  • Dofinansowane lekcje języka angielskiego
  • Dofinansowanie obiadów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page