Process Engineering Manager

Michael Page

Tychy, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, zlokalizowanej w Tychach poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Process Engineering Manager, który będzie odpowiadał za kierowanie zespołem Inżynierów Procesu, Inżynierów Technologów, Konstruktorów oraz Specjalistów ds. danych stałych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży produkcyjnej oferująca swoim Klientom najwyższej jakości produkty.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać za:

  • Kierowanie zespołem Inżynierów Procesu, Inżynierów Technologów, Konstruktorów oraz Specjalistów ds. danych stałych oraz wsparcie w rozwoju podległego zespołu;
  • Sprawowanie nadzoru technologicznego nad procesami produkcyjnymi;
  • Identyfikację, analizę i rozwiązywanie problemów procesowych na produkcji;
  • Ciągłe usprawnianie procesu produkcyjnego zmierzające do obniżenia kosztów produkcji, optymalizacja procesu (stosowanie narzędzi Lean Manufacturing);
  • Współpracę z innymi działami oraz zespołami projektowymi w celu rozwiązywania problemów produkcyjnych oraz jakościowych;
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej/stanowiskowej, przeprowadzanie analiz ryzyka dla procesu.

Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym (optymalizacja procesu, rozwój technologii, modyfikacje wyrobu) - minimum 3 lata;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem inżynierów w środowisku produkcyjnym;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Znajomość procesów industrialnych związanych z montażem manulanym;
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie;
  • Samodzielność w działaniu, zorientowanie na cele.

Oferujemy

  • Doświadczenie w zakresie obsługi technicznej/eksploatacyjnej obiektów (minimum 3 lata);
  • Samodzielność w działaniu, zorientowanie na cele;
  • Proaktywność w proponowaniu nowoczesnych rozwiązań.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Tychy
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page