Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/02/2019.

Process engineering Manager

Okolice Bielsko-Biała, śląskie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Okolice Bielsko-Biała
NR REF.: 1114857

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży automotive w związku z rozwojem struktur poszukuję Kierownika Działu Inżynierii Procesu.

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zespołem inżynierów ukierunkowane na realizację strategicznych celów firmy.
(Zespół: 10 os – inżynieria procesu)
  • Budowanie i rozwój kompetencji zespołu
  • Odpowiedzialność za techniczny nadzór nad uruchomieniem produkcji nowych wyrobów oraz nad ich wdrożeniem do produkcji.
  • Rozwój metod, narzędzi, technologii, proponowanie nowych rozwiązań
  • Wdrażanie działań i projektów zwiększających jakość oraz bezpieczeństwo na terenie zakładu.
  • Budowanie kultury organizacyjnej sprzyjającej produktywności.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne oraz min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – poziom min.B2/C1
  • Znajomość specyfiki procesów wtrysku lub odlewania
  • Doświadczenie z zakresu zarządzania projektami nowych wdrożeń
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych CI, Lean Manufacturing i Six Sigma
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi jakości i rozwiązywania problemów (Poka-Yoke, 5 WHY, Analiza Pareto, Diagram Ishikawy, Metoda A3)
  • Bardzo dobra znajomość SPC, MSA, APQP, PPAP, TPM

Nasz Klient oferuje:
  • Pracę w nowoczesnym środowisku produkcyjnym z zaawansowanymi technologicznie procesami
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji