Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2017.

Process engineer

Gliwice, śląskie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Gliwice
NR REF.: 1088121

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej zlokalizowanej na śląsku, w związku z intensywnym rozwojem struktur poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko: Inżyniera procesu (Spawanie, Zgrzewanie).

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć wdrażanie nowych projektów oraz zmian inżynieryjnych do produkcji oraz optymalizacja procesu produkcyjnego zgodnie z metodologią Lean Manufacturing. Inżynier procesu będzie również odpowiedzialny za przygotowanie layout’u linii produkcyjnej oraz odbiór i uruchomienie maszyn na zakładzie produkcyjnym. Dodatkowo osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za nadzorowanie przepływu materiału w procesie produkcji oraz bieżące prowadzenie i uaktualnianie dokumentacji procesowej.

Od idealnego kandydata oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego (preferowane kierunki spawalnicze) oraz min. 1 roku doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie z branży automotive. Ze względu na międzynarodowy charakter organizacji Inżynier Procesu powinien posługiwać się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje. Mile widziana jest znajomość rysunku technicznego, zasad LEAN oraz norm systemu jakości ISO TS 16 949.

Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku przy realizacji ciekawych projektów. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria