Opis stanowiska pracy

Główne zadania na stanowisku:

  • Dbanie o jakość procesów IT zgodnie ze standardami ITIL
  • Wsparcie klientów podczas projektowania procesów IT
  • Współpraca z wewnętrznymi oraz zewnętrznymi właścicielami procesów IT
  • Przygotowywanie szczegółowej dokumentacji procesowej oraz opis powiązanych procedur
  • Definiowanie i zarządzanie metrykami procesu, aby jak najdokładniej odwzorować potrzeby biznesowe powiązane z danym procesem
  • Aktywnie poszukiwanie nowych rozwiązań, usprawniających pracę z narzędziami procesowymi
  • Koordynacja skomplikowanych problemów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z procesami, w szczególności opartymi o metodologie ITIL/COBIT
  • Zdolność i łatwość w kierowaniu, doskonaleniu oraz rozwoju procesów IT
  • Nastawienie na rezultaty, samodzielność w podejmowaniu kolejnych wyzwań
  • Zdolność do zarządzania priorytetami oraz wymaganiami klienta
  • Otwartość i łatwości w komunikacji

Dodatkowym atutem będzie:

  • Pozytywne i proaktywne podejście do pracy, poszukujemy osoby, która nie będzie się bała podejmowania wyzwań
  • Samodzielność w podejściu do pojawiających się problemów oraz ich rozwiązywania, przy wsparciu pozostałych pracowników

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającym się obszarze biznesowym w strukturach międzynarodowej korporacji
  • Udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych dla Klientów Grupy ING
  • Dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju
  • Szkolenia z obszaru obsługiwanych technologii
  • Okazjonalne podróże służbowe do krajów Europy
  • Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Atrakcyjne benefity płacowe (premia) oraz pozapłacowe (np. karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie, pracowniczy program emerytalny, nauka języka angielskiego w ramach szkoleń firmowych.

Prezentacja firmy

ING TECH POLAND to centrum usług wspólnych zlokalizowane w Katowi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Project Management, Praca IT - Konsulting