Pricing & Revenue Specialist

Laris Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sieć Laris Hotels Group, to grupa zarządzająca 13 obiektami hotelowymi między innymi w Krakowie i Pradze, a Szacunek do drugiego człowieka jest dla nas wartością nadrzędną.

Obecnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko Pricing & Revenue Specialist.

W momencie kiedy wybierzesz nas, a my Ciebie, będziesz odpowiedzialny za politykę cenową obiektów hotelowych czyli za przychód grupy.

Jeśli jesteś osobą, dla której Excel, wykresy i analiza danych to coś co lubisz, join us!

Obowiązki:

  • układanie strategii i sposobu kształtowania polityki cenowej;
  • opracowywanie wskaźników efektywności, które pomogą w zarządzaniu cenami w obiektach hotelowych
  • szukanie i wybieranie najlepszych partnerów do współpracy w sprzedaży online oraz troska o tych, którzy już z nami współpracują;
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży w celu wdrożenia nowych sposobów, które podniosą efektywność zarządzania polityką cenową;
  • wsparcie dla procesów sprzedaży, które mogą pomóc zwiększyć ilość gości i cenę za pokój ; )Excel, Excel, Excel, tabelki, statystki, Excel

Wymagania:

  • biegły język angielski, ponieważ posługujemy się nim na co dzień;
  • analityczny sposób myślenia;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność analizowania i wyciągania wniosków na podstawie przygotowanych raportów i statystyk;
  • bardzo dobra znajomość MS Excel (wykresy, tabele przestawne)

Prezentacja firmy

Sieć Laris Hotels Group działa od 2005 roku.Obecnie zarządzamy siecią 14... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media