Pricing Coordinator (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Idealnym Kandydatem jest osoba z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku mająca proaktywne podejście, nastawienie do działania, a także chciałaby zdobyć doświadczenie i rozwijać swoją karierę w dynamicznej międzynarodowej firmie

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest globalna firma z branży Food & Beverage z bardzo rozpoznawalnym brandem. W związku ze stworzeniem nowego stanowiska w strukturze, poszukujemy osobę na stanowisko Pricing Coordinatora

Opis stanowiska

  • Nadzór nad procesem monitorowania cen i mechanizmów promocyjnych na rynku, pozycjonowanie względem konkurencyjnych produktów
  • Analiza i podsumowanie trendów
  • Nadzorowanie testów rynkowych, nadzór nad badaniami rynku
  • Współpraca z globalnym zespołem pricingowym
  • Wdrożenie najlepszych praktyk w obszarze cen, projektowanie usprawnień procesów
  • Przygotowanie rekomendacji cena / poziom dla regularnych, promocyjnych, nowych produktów / usług zgodnie z celami korporacyjnymi
  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami wspierającymi rekomendacje dotyczące cen
  • Ścisła współpraca z zarządem, finansami, marketingiem, IT, prawnikami
  • Codzienny kontakt z franczyzobiorcami w odniesieniu do poziomów cen
  • Wiodąca rola w grupie strategii pricingowej
  • Udział w opracowaniu trzyletniej strategii cenowej produktów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów / rachunkowości / ekonomii / marketingu / ekonometrii
  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe w zakresie finansów, marketingu lub cen
  • Biegła znajomość MS Excel
  • Silne umiejętności analityczne i ilościowe ze zdolnością do szczegółowej analizy w celu interpretacji informacji na wnioski i rekomendacje
  • Umiejętność skutecznego komunikowania złożonych koncepcji cenowych
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne z możliwością efektywnej interakcji na różnych grupach funkcyjnych i poziomach hierarchicznych
  • Dobre umiejętności komunikacyjne, proaktywne podejście, nastawienie do działania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Samodzielna rola, ale umieszczona w entuzjastycznym zespole ekspertów
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kariery w dynamicznie rozwijającej się globalnej firmie
  • Świetna atmosfera pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny
  • Roczny bonus
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page