Prezes Zarządu / Dyrektor Operacyjny

Skynamo Aerospace Sp. z o.o

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą wprowadzającą na rynek absolutnie nowatorski projekt „latającego motocykla Hoverbike - Raptor który przybrał obecnie już postać prototypu. Spółka otrzymała dofinansowanie które pozwala na międzynarodową ekspansję .

Szukamy strategicznego lidera biznesu z dużą motywacją i ambicją prowadzenia Spółki w pełnym wyzwań XXI wieku. Osoba ta, na tym kluczowym stanowisku, odpowiedzialna będzie za rozwój struktur i zarządzanie Spółką , koncentrując się na rozwoju i wykonaniu strategicznych założeń.

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie i wdrożenie planu strategicznego rozwoju Spółki, ze szczególnym uwzględnieniem jej segmentu biznesowego w USA, Chinach i krajach Zatoki.
  • Wypromowanie ogólnoświatowej marki Hoverbike
  • Formułowanie i rozwój geograficznej strategii ekspansji spółki,
  • Diagnoza, optymalizacja i integracja pracy w obszarze zarządzania produkcją , sprzedaży, marketingu (struktury, procesy, systemy)
  • Projektowanie oraz optymalizacja centralnej oraz transnarodowej struktury organizacyjnej
  • Zarządzanie wynikiem finansowym spółki, tworzenie strategii rozwojowej Spółki oraz planów rocznych
  • Nakierowanie na optymalizację poziomu zyskowności i rentowności Spółki
  • Formułowanie celów oraz nadzór nad projektami międzynarodowymi w obszarze zarządzania sprzedażą i marketingiem

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze zarządzania spółką , sprzedażą, portfelem produktów i marketingiem w spółce produkcyjno-handlowej
  • Doświadczenie w formułowaniu długofalowej strategii rozwoju oraz programów długookresowych w obszarze zarządzania sprzedażą, cyklem życia produktów i marketingiem
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne wsparte studiami podyplomowymi / MBA
  • Język angielski zaawansowany (C1), mile widziany dodatkowo inny język obcy
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami międzynarodowymi (rozwój sprzedaży, optymalizacja modeli ekspansji, dostosowywanie portfolio produktowego, implementacja założeń strategii do struktur zagranicznych)
  • Zapewnienie udziałowcom i Radzie Nadzorczej wnikliwej analizy segmentów rynkowych oraz przedstawienie jasnej wizję rozwoju biznesu i decyzji inwestycyjnych. Odpowiedzialność za rozwój nowych projektów długo – terminowych i realizację planów strategicznych Spółki.
  • Zorganizowanie struktur Spółki. Zarządzanie firmą oraz projektami na poziome całej Spółki, z założeniem pomyślnej realizacji rocznych planów biznesowych i zwiększenia efektywności wykonania.
  • Nadzór nad konsolidacją i ujednoliceniem korporacyjnego i finansowego raportowania. Zarządzanie aktywami i płynnością finansową; nadzór nad wskaźnikami finansowymi i budżetem spółki.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne pakiet wynagrodzenia zawarty w umowie o pracę lub kontrakcie menedżerskim
  • Pracę na strategicznym i prestiżowym stanowisku ,
  • Pasjonujące doświadczenia zawodowe w otwartej kulturze szybko rozwijającej się branży!

Wynagrodzenie: 10 000 – 100 000

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inżynieria