Preser/ Ustawiacz form wtryskowych

Allvec

05-077 Wesoła, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży PTS z 30letnim doświadczeniem zatrudni samodzielnego ustawiacza maszyn wtryskowych.

Ustawiacz maszyn wtryskowych

Miejsce pracy: mazowieckie / Wesoła

Opis stanowiska

Poszukujemy samodzielnego ustawiacza maszyn wtryskowych.

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i wiedzy kandydata
przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i dzieleniu się wiedzą

Wymagania

Wymagania

obsługa i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu formowania wyrobów z tworzyw sztucznych
ustawianie maszyn wytryskowych typu Arburg
zmienianie form na maszynach wtryskowych zgodnie z planem produkcyjnym
przestrzeganie procedur jakościowych i zasad BHP

Prezentacja firmy

Firma z branży PTS, ponad 25-letnie obecność na rynku

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji