Presales Network Security Consultant

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Nasz Klient poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za wsparcie w aktywnym poszukiwaniu i kreowaniu nowych produktów w zakresie rozwiązań sieciowych.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to firma z branży IT z wieloletnim doświadczeniem na rynku.

Opis stanowiska

  • przygotowanie i udział w organizowanych dla Klientów aktywnościach promujących rozwiązania firmy;
  • udział w przygotowaniu ofert handlowych oraz ich prezentacja dla Klientów z obszaru rozwiązań sieciowych;
  • udział w przygotowaniu i wycenie rozwiązań w zakresie: sieci lokalnych, rozległych i bezprzewodowych; bezpieczeństwa teleinformatycznego; budowy Data Center, wirtualizacji sieci;
  • analiza, aktualizacja, zdobywanie i poszerzanie wiedzy w zakresie rozwiązań sieciowych;
  • współpraca z wewnętrznymi działami wdrożenia i utrzymania;

Profil kandydata

  • z kilkuletnim doświadczeniem w obszarze projektowania i architektury sieciowej;
  • z kilkuletnim doświadczeniem na podobnym stanowisku;
  • z dobrą znajomością rynku ICT i technologii sieciowych we wszystkich segmentach rynkowych;
  • z teoretyczną i praktyczną znajomością technologii i systemów bezpieczeństwa informatycznego;
    ze znajomością technologii: routing, switching (LAN/WAN), bezpieczeństwo sieciowe, systemy za-rządzania siecią; telefonia IP, technologie operatorskie (MPLS, NGN), podstawy sieci mobilnych.
  • mile widziana znajomość rozwiązań (Cisco: NGFW, AMP, MFA, ISE, Tetration), Cisco DNA i Cisco SD-Access/SD-WAN, email i endpoint security,
  • mile widziana znajomość rozwiązań: security intelligence (SIEM, IPS)
  • mile widziana znajomość rozwiązań z obszaru security pozostałych producentów (Fortinet, CheckPoint,
    PaloAlto)
  • mile widziana znajomość rozwiązań w zakresie sieci definiowanych programowo (SDN)
  • mile widziana znajomość rozwiązań wirtualizacji (VMware) oraz platformy cloud computing (Cisco UCS Di-rector; VMware vRealize).
  • z umiejętnością pracy w zespole;
  • komunikatywnych, samodzielnych w działaniu, odpowiedzialnych, systematycznych, zorientowanych na wynik;
  • ze znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

  • Techniczne środowisko pracy,
  • Ciekawe projekty,
  • Certyfikaty oraz poszerzanie wiedzy,
  • Warunki zatrudnienia do wyboru (B2B/Umowa o prace)
  • Nieformalna atmosfera w pracy,
  • Siedziba pracy przy linii metra,
  • Benefity (opieka medyczna, lekcje języka, dofinansowanie do karty sportowej Multisport).
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page