Presales Manager / Architekt SAP

Sii Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zatrudniając ponad 2800 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Warszawa
170905-3037A
Zadania
  • Planowanie, projektowanie i tworzenie architektury rozwiązań SAP
  • Organizacja i nadzór nad zespołem programistów SAP
  • Udział w działaniach pre-sales związanych z systemami SAP
  • Proponowanie optymalnych rozwiązań technicznych
  • Przygotowanie technicznych i komercyjnych ofert we współpracy z działem sprzedaży
  • Wdrażanie najlepszych praktyk oraz optymalizacja procesu rozwoju i dostarczania oprogramowania
  • Kontrola realizacji projektów zgodnie z opracowanymi modelami architektury
Pożądany profil
  • Bardzo dobra znajomość systemu SAP, poparta 5-letnim doświadczeniem zawodowym w dostarczaniu tego rozwiązania
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku programisty / Architekta Rozwiązań SAP
  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek informatyczny
  • Znajomość zagadnień, metodologii rozwoju oprogramowania
  • Nastawienie proklienckie
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie, konsekwencja w dążeniu do celu oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka niemieckiego będzie bardzo dużym atutem

Oferujemy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obrębie jednej z najdynamiczniej rozwijających się technologii na światowym rynku IT
  • Możliwość wpływu na proponowane i dostarczane rozwiązania
    Wyjątkową atmosferę – nagrody dla Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce i tytuł Great Place to Work!
  • Bogatą ofertę szkoleń technicznych, miękkich i językowych (angielski i niemiecki), grupy wymiany wiedzy
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, dodatkowe benefity (coś dla sportowców, kinomanów i podróżników) – od początku zatrudnienia!
  • Piwne czwartki, eventy rodzinne, bale karnawałowe, wyjazdy integracyjne, spotkania grup zainteresowań

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie