Opis stanowiska pracy

Oferujemy ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku. Proponujemy stabilne warunki zatrudnienia, motywujący pakiet wynagrodzenia oraz  możliwości rozwoju zawodowego.

Poszukujemy osoby, która będzie wsparciem technicznym dla handlowców sprzedających rozwiązania m.in. z zakresu monitorowania sieci komputerowych, systemów bezpieczeństwa sieciowego oraz aplikacji do zarządzania uprawnieniami dostępu.

Zakres zadań:

• techniczne wsparcie sprzedaży
• dobór rozwiązań i produktów optymalnych dla potrzeb klienta
• weryfikacja zapytań ofertowych i  dokumentacji technicznej
• przygotowanie i prowadzenie prezentacji produktowych
• aktywny udział w spotkaniach z klientami
• doradztwo techniczne i wsparcie przy wdrożeniach testowych (POC)
• ścisła współpraca z działami technicznymi dostawców w kraju i za granicą

Wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów
  • doświadczenie w konfiguracji sieci oraz usług i aplikacji z tym związanych
  • praktyczna znajomość Windows Server
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT poparta praktyką
  • komunikatywność, łatwości w nawiązywaniu kontaktów i podtrzymywanie relacji biznesowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • aktywność, gotowość do nauki
  • znajomości j. angielskiego (na poziomie komunikatywnym)
  • prawo jazdy kat B

Prezentacja firmy

CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. to wyspecjalizowany dystrybutor oprogram... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting