Presales Consultant

HRK S.A.

Mysłowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, integratora rozwiązań sieciowych poszukujemy:

Presales ConsultantMiejsce pracy: Mysłowice

Zadania:

  • konfiguracje: serwerowe, infrastruktury, sieciowe, podstawowych bibliotek taśmowych
  • poszukiwanie i kreowanie nowych produktów w zakresie rozwiązań sieciowych dla klientów
  • przygotowanie ofert handlowych, ich prezentacja dla Klientów
  • przygotowanie i wycena rozwiązań dotyczących: sieci lokalnych, bezpieczeństwa teleinformatycznego, wirtualizacji sieci

Wymagania:

  • doswiadczenie w projektowaniu i architekturze sieciowej
  • doświadczenie we wsparciu sprzedaży
  • doświadczenie w prowadzeniu i przygotowaniu prezentacji
  • teoretyczna i praktyczna znajomość technologii i systemów bezpieczeństwa informatycznego
  • znajomość: routing, switching, telefonia IP, technologie operatorskie, bezpieczeństwo sieciowe

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie
  • karta Multisport
  • prywatn opieka medyczna
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.