Precyzyjna obróbka metalu w pracowni dentystycznej

scanlab Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

scan_lab jest największym operatorem wynajmu skanerów wewnątrzustnych i laboratoryjnych w Polsce, firma opiera się na własnym centrum frezowania i spieku oraz cyfrowym laboratorium protetycznym.

Firma działa w branży z ogromnym potencjałem z wykorzystaniem najnowszych technologii, oferuje lekarzom i technikom dentystycznym usługi z dziedziny cyfrowej stomatologii.

Zatrudnimy w Warszawie osobę do pracy w laboratorium protetycznym do precyzyjnej obróbki prac z metalu.

Szukamy osób z uzdolnieniami manualnymi, mile widziane osoby z wykształceniem lub/i pracujące w branżach z zakresu mechaniki precyzyjnej, jubilerstwa, modelarstwa, techniki dentystycznej.

Szukamy osób sumiennych, BARDZO dokładnych, dbających o detale oraz porządek przy pracy.

Praca w pełnym wymiarze czasowym na umowę o pracę lub samozatrudnienie. Miejsce pracy Warszawa w godz. 9-17

Zapewniamy: świetną atmosferę pracy w prężnym, młodym zespole w firmie z ogromnym potencjałem rynkowym, możliwości rozwoju zawodowego

Wymagania

Prezentacja firmy

Jesteśmy cyfrowym laboratorium protetycznym

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia