ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pre-Junior Doradca

Miejsce pracy: Zielona Góra, Jelenia Góra

Oferta:

  • Praca na pełny etat w największej firmie leasingowej w Polsce, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę na czas określony z perspektywą zatrudnienia stałego
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • Perspektywa rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Dobra znajomość MS Office (Excel, Word)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Zainteresowanie zagadnieniami związanymi ze sprzedażą i branżą finansową
  • Wykształcenie min. średnie
  • Sumienność i dokładność w prowadzonych działaniach oraz wysoka orientacja na cel

Zadania:

  • Zapoznanie się ze specyfiką pracy w Sieci Sprzedaży
  • Wsparcie zespołu w czynnościach administracyjnych
  • Poznanie standardów obsługi klienta obowiązujących w organizacji
  • Przygotowywanie ofert handlowych i procesowanie wniosków leasingowych
  • Po odpowiednim wdrożeniu, docelowo objęcie stanowiska handlowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials