Prcownik ds. Weryfikacji Danych

Kamsoft S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
- Bieżąca kontrola poprawności danych w generowanych raportach,
- Praca na dużych zbiorach danych.

Wymagania

Profil kandydata:
- Dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel),
- Umiejętność tworzenia zapytań SQL i podstawowa znajomość zagadnień bazodanowych,
- Doświadczenie w obsłudze klienta (zawieranie umów, rozliczenia, wystawianie faktur),
- Umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
- Umiejętność pracy pod presją czasu,
- Dokładność, skrupulatność, umiejętność analitycznego myślenia,
- Komunikatywność.

Prezentacja firmy

W KAMSOFT tworzymy systemy informatyczne oraz oprogramowanie, z których ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
docelowo na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
premie kwartalne
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca IT - Bazy danych, Praca Inne