KKPW Adwokaci
zatrudni:

Prawnik

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie projektów pism procesowych
  • przygotowywanie projektów umów
  • przygotowywanie projektów analiz i opinii
  • udział w posiedzeniach sądowych
  • udział w negocjacjach

Nasze wymagania

  • ukończone studia prawnicze lub ostatni rok prawa
  • dobra znajomość zagadnień prawa cywilnego i gospodarczego
  • umiejętność pracy w zespole, dokładność i odpowiedzialność

Mile widziane

  • aplikanci adwokaccy bądź radcowscy
  • biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • ciekawą pracę w młodym zespole prawników
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania doświadczeń

Zastrzeżenie

Kancelaria nie zwraca przesłanych dokumentów, odpowiada wybranym kandydatom.