Opis stanowiska pracy

§ sporządzanie projektów umów, aneksów do umów, ugód, pism, wniosków;
§ udział w obsłudze prawnej spółek deweloperskich;
§ kompletowanie wymaganej dokumentacji, współpraca z kancelariami prawnymi, notarialnymi w trakcie czynności przygotowawczych;
§ opieka nad obiegiem dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej;
§ czynności administracyjno-biurowe;

Wymagania

§ student/studentka V roku Wydziału Prawa lub wykształcenie wyższe prawnicze;
§ minimum 3 miesiące doświadczenia na podobnym stanowisku;
§ umiejętność przygotowywania projektów umów, wniosków i pism, w tym pism procesowych;
§ odpowiedzialność, staranność, dokładność, zaangażowanie;
§ łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
§ prawo jazdy kat. B;

Oferujemy :

§ pracę w pełnym wymiarze czasu;
§ możliwość rozwoju zawodowego i pracę w rozwijającej się strukturze spółek deweloperskich;
§ wsparcie w realizacji powierzonych zadań;
§ pracę w zgranym zespole i dobrą atmosferę pracy;

Prezentacja firmy

Jesteśmy Deweloperem. Specjalizujemy się w tworzeniu małych i śre... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2021
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Prawo / Prokuratura