Opis stanowiska pracy

Kujawsko-Pomorskie Szkoły NEKS w Bydgoszczy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy

PRAWNIKÓW

Miejsce pracy: praca zdalna

Wymagania:

  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • doskonała organizacja pracy, systematyczność, konsekwencja i samodzielność.

Oferujemy:

  • Pracę dodatkową w rozwijającej się Szkole o ugruntowanej pozycji,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać a pomocą przycisku "Aplikuj".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust 1. lit. A rozporządzenia parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Prezentacja firmy

Kujawsko-Pomorskie Szkoły NEKS

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Prawo / Prokuratura