Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/11/2018.

Prawnik

Kraków, małopolskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla Naszego Klienta, dużej renomowanej firmy działającej w sektorze nieruchomości szukamy Prawnika do działu prawnego firmy w Krakowie.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za tworzenie oraz opiniowanie umów najmu, bieżącą obsługę prawną  inwestycji deweloperskich w zakresie komercjalizacji powierzchni biurowej i usługowej doradztwo prawne, głównie w zakresie prawa cywilnego, prawa korporacyjnego oraz prawa budowlanego.

Wymagania:

  • Ukończone studia prawnicze
  • Ponad trzyletnie praktyczne doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w dziale nieruchomości w kancelarii prawnicznej lub jako prawnik in-house (warunek konieczny)
  • Znajomość prawa cywilnego, prawa spółek handlowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1) – warunek konieczny
  • Doświadczenie w zagadnieniach związanych z prawem autorskim będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet benefitów pracowniczych (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta sportowa itp.)
  • komfortowe warunki pracy
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura