Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta Kancelarii Radców Prawnych poszukujemy kandydatów na stanowiska Prawnika.

Zakres obowiązków:

- samodzielna bieżąca obsługa klientów

- udział w realizacji projektów w ramach zespołów

- samodzielne prowadzenie średnich i mniejszych projektów;

- udział w realizacji projektów kapitałowych i/lub deweloperskich

Wymagania

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe prawnicze; mile widziane doszkalające studia zagraniczne
-Min. 3 lata pracy w kancelarii prawnej obsługującej duże podmioty gospodarcze, a w tym obsługującej projekty kapitałowo-inwestycyjne (tzw. M&A); umowy finansowe; struktury kapitałowe; projekty deweloperskie lub telekomunikacyjne;
-Szeroka orientacja w przepisach prawa z co najmniej jedną specjalizacją w zakresie specjalizacji kancelarii (rynek kapitałowy, M&A, branża deweloperska, telekomunikacja)
-Język angielski biegły / zaawansowany
-Rzetelność, umiejętność organizacji czasu własnego, samodzielność
-Biznesowe nastawienie do wykonywania swojego zawodu

Prezentacja firmy

Lanette Psychotest - firma doradczo-rekrutacyjna, działa na rynku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura