Opis stanowiska pracy

  • Sporządzanie umów cywilnoprawnych, w tym głównie umów o roboty budowlane   dla podwykonawców, umów zlecenia oraz umów o świadczenie innych usług,
  • Analiza prawna umów podwykonawczych pod kątem ich zgodności z kontraktem inwestorskim oraz obowiązującymi przepisami prawa,
  • Prowadzenie negocjacji umownych oraz bieżącej korespondencji z podwykonawcami,
  • Prowadzenie korespondencji z inwestorami w zakresie zgłaszania podwykonawców,
  • Współdziałanie w sporządzaniu przygotowywanych ofert i wycen – udzielanie informacji w zakresie warunków umownych, analiza warunków ofertowych,
  • W razie potrzeby współdziałanie w rozstrzyganiu zagadnień prawnych oraz w przygotowywaniu opinii prawnych z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, gospodarczego i handlowego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze (ukończone studia prawnicze),
  • Zainteresowania w obrębie prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa zobowiązań oraz prawa budowlanego,
  • Dobra organizacja pracy, inicjatywa oraz zdolność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność pracy z dokumentami, precyzja,
  • Znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office, systemy informacji prawnej- lex, legalis,-),
  • Zdolność samodzielnego wykonywania poleconych zadań oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy, inicjatywa oraz zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie,
  • Profesjonalizm,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem.
  • Odpowiedzialność, dokładność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w renomowanej firmie budowlanej,
  • Możliwość doskonalenia zawodowego pod kierownictwem radcy prawnego,
  • Pracę w młodym, zgranym, dynamicznym zespole,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – m.in. Prywatna opieka medyczna, karta multisport
  • Pakiet socjalny (m.in. Wczasy pod gruszą, bony świąteczne, itp.),
  • Możliwość skorzystania z ośrodka wczasowego,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Prezentacja firmy

Założeniem naszej spółki – Faktoria Sp. z o.o. – jest realizacja robót b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
FIRMA OFERUJE: • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy • możliwość zdobywania doświadczenia w renomowanej firmie budowlanej, • możliwość doskonalenia zawodowego pod kierownictwem radcy prawnego, • pracę w młod
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Prawo / Prokuratura