HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla nszego Klienta - Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych poszukujemy osób na stnowisko:

Prawnik TFIMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Prowadzenie obsługi prawnej Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych oraz funduszy zarządzanych przez towarzystwo,
  • Przygotowywanie regulaminów, statutów funduszy inwestycyjnych, warunków emisji certyfikatów inwestycyjnych, protokołów zgromadzeń inwestorów i innych dokumentów
  • Udzielanie bieżących porad prawnych, sporządzanie opinii dla organów statutowych Towarzystwa
  • Udział w negocjacjach umów zawieranych przez Towarzystwo
  • Obsługa prawna spółek portfelowych, w tym prowadzenie postępowań przed KRS i KNF

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie pracy w TFI w szczególności w zakresie obsługi prawnej lub nadzoru nad działalnością towarzystw funduszy inwestycyjnych
  • Bardzo dobra znajomość przepisów regulującyh rynek kapitałowy, prawa handlowego i cywilnego
  • Doświadczenie w prowadzeniu postępowań przed KNF
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej dobrym
  • Umiejętnośc pracy w zespole i pod presją czasu

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w renomowanym Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych
  • Udział w ciekawych projektach
  • Dużą samodzielność
  • Możlwośći rozwoju zawodowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.