Prawnik/ Student (ka) prawa/ aplikant adwokacki

Grupa Prawno-Finansowa TALIO Z. Kołodziej Sp. k

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria prawnicza zatrudni prawnika/ studenta/ studentkę prawa/ aplikanta adwokackiego do wykonywania prostych prac kancelaryjnych.

Praca od poniedziałku do piątku, w pełnym wymiarze godzin.

Poszukujemy osób ambitnych, chcących się rozwijać, samodzielnych.

Oferujemy pracę w przyjaznym i pomocnym zespole, dogodne godziny pracy, możliwość rozwoju.

Prezentacja firmy

Na rynku usług prawniczych działamy nieustannie od 2007 roku, kiedy to z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura