Prawnik – specjalista prawa ochrony danych osobowych

Kancelaria Radców Prawnych Fabisiak & Kolanowski s.c.

00-252 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kluczowe zadania:

Udział w procesie dostosowywania i zapewnienia zgodności działalności klientów korporacyjnych z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO) i krajowymi przepisami z zakresu ochrony danych osobowych,

Udział w projektach audytowo-wdrożeniowych z zakresu ochrony danych osobowych,

Projektowanie oraz opiniowanie umów handlowych w zakresie przetwarzania danych osobowych,

Opracowywanie i konsultowanie dokumentacji z obszaru ochrony danych osobowych (polityki, zgody, instrukcje), umów powierzenia przetwarzania danych osobowych,

Przygotowywanie umów, regulaminów, pism i innych dokumentów dotyczących sprzedaży internetowej.

Wymagania

Wykształcenie wyższe prawnicze, tytuł zawodowy adwokata lub radcy prawnego będzie dodatkowym atutem,
Minimum 2-letnie, praktyczne doświadczenie w pracy w kancelarii na samodzielnym stanowisku,
Praktyczna znajomość przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (Ustawa o ochronie danych osobowych, Rozporządzenie w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych - RODO,
Technologiczna wiedza branżowa będzie dodatkowym atutem,
Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
Samodzielność i dobra organizacja własnej pracy.

Prezentacja firmy

KPRF Law Office świadczy usługi kompleksowej obsługi prawnej i biznesowe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura