PRAWNIK / RADCA PRAWNY

Kim Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

  • Bieżąca obsługa prawna spółki,
  • Przygotowywanie i opiniowanie umów, regulaminów i innych dokumentów prawnych,
  • Udział w negocjacjach m.in. umów, porozumień handlowych,
  • Doradztwo i obsługa procesów inwestycyjnych w zakresie zawierania i realizacji kontraktów budowlanych,
  • Udzielanie opinii, porad, wyjaśnień i konsultacji prawnych,
  • Monitorowanie zmian prawnych;
  • Uczestniczenie w spotkaniach wewnętrznych i zewnętrznych z ramienia działu,
  • Koordynowanie i wsparcie obiegu spraw procesowych,
  • Reprezentowanie spółki przed sądami powszechnymi oraz organami administracji,
  • Wsparcie procesu windykacji należności.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w dziale prawnym firmy / w kancelarii,
  • Praktyczna znajomość prawa: cywilnego, handlowego, budowlanego, ochrony konkurencji i konsumentów, autorskiego, ochrony danych,
  • Doświadczenie w tworzeniu i weryfikowaniu dokumentów prawnych, w tym umów oraz udzielania porad i konsultacji prawnych,
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z podmiotami trzecimi,
  • Zdolność analitycznego myślenia i wnioskowania,
  • Dobra organizacja pracy własnej i zespołu,

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Firma KIM rozpoczęła swoją działalność w 1985 r. jako wykonawca kontrakt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Prawo / Prokuratura