Prawnik - Prawo Pracy - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, renomowanej kancelarii prawnej z siedzibą w Warszawie, poszukujemy Kandydata/Kandydatki do ZESPOŁU PRAWA PRACY na stanowisko:

Prawnik - Prawo PracyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • bieżąca obsługa i doradztwo prawne z zakresu prawa pracy dla Klientów Kancelarii,
  • sporządzanie opinii, analiz orzecznictwa, pism w postępowaniach z zakresu prawa pracy oraz prawa cywilnego,
  • udział w spotkaniach z Klientami,
  • reprezentowanie klientów kancelarii w sporach sądowych z zakresu prawa pracy,
  • udział w postępowaniach przed urzędami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • 3-4 lata doświadczenia na stanowisku prawnika,
  • teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy - zdobyta na podobnym stanowisku w dziale prawa pracy lub specjalistycznej kancelarii prawa pracy,
  • doświadczenie w doradztwie prawnym z  obszaru prawa cywilnego i spółek handlowych,
  • biegłej znajomości języka angielskiego (C1),
  • umiejętność pracy w zespole, wysokiej kultury komunikacji,
  • zaangażowanie w bieżące projekty i chęć do dalszej nauki.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego pod okiem najlepszych specjalistów z dziedziny prawa pracy,
  • uczestnictwo w najciekawszych projektach realizowanych na rzecz międzynarodowych i krajowych Klientów Kancelarii,
  • pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport),
  • możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych,
  • pracę w centrum Warszawy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.