Prawnik In-House - Real Estate, Deweloper

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, dużego, renomowanego dewelopera operującego na rynku nieruchomości biurowych, mieszkaniowych i handlowych poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Prawnik In-House - Real Estate, DeweloperMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Kompleksowe przeprowadzanie transakcji na rynku nieruchomości, w tym przede wszystkim prowadzenie i udział w negocjacjach zbycia i nabycia nieruchomości (około 70% czasu pracy)
  • Koordynowanie zadań z zakresu compliance, procedur wewnątrzfirmowych (około 30% czasu pracy)
  • Udział w wyjazdach poza Warszawę (1-2 razy w miesiącu)

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w doradztwie w zakresie prawa nieruchomości, przede wszystkim transakcjach zbycia i nabycia nieruchomości
  • Uprawnienia adwokata lub radcy prawnego
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i biznesowe podejście
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej
  • Dodatkowym atutem będą doświadczenia z obszaru compliance i/lub wcześniejsza praca w spółce deweloperskiej

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach po stronie dużego dewelopera o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjne warunki współpracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.