Prawnik In-House (Legal Manager) - Life Science

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta - międzynarodowego koncernu farmaceutycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

Prawnik In-House (Legal Manager) - Life ScienceMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • sporządzanie, redagowanie i analizowanie umów z zakresu prawa cywilnego, handlowego i farmaceutycznego,
  • przygotowywanie opinii prawnych na potrzeby wewnętrzne spółki,
  • pełna obsługa korporacyjna (przygotowywanie dokumentacji, uchwał, wniosków oraz  pism),
  • udzielanie bieżących porad prawnych pracownikom spółki,
  • prowadzenie korespondencji z organami administracji publicznej i kontrakhentami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • min. 4 lata doświadczenia zawodowego w dziale prawnym spółki z branży farmaceutycznej lub FMCG
  • doświadczenie w obsłudze korporacyjnej i compliance spółki
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • samodzielność oraz umiejętność efektywnego planowania czasu pracy,
  • probiznesowe podejście oraz umiejętność przedstawiania optymalnych rozwiązań.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system premiowania,
  • atrakcyjny system dodatkowych benefitów ( min. samochód służbowy).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.