Prawnik e-commerce

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta - jednego z najbardziej rozpoznawalnych brandów medialnych w Polsce poszukujemy osób na stanowisko:

Prawnik e-commerceMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przygotowywanie umów, regulaminów, pism i innych dokumentów dotyczących sprzedaży internetowej
  • Bieżąca obsługa prawna sklepu internetowego
  • Doradztwo prawne dotyczące branży e-commerce, ochrony danych osobowych, prawa własności intelektualnej
  • Reprezentacja Spółki przed sądami i organami
  • Uczestniczenie w negocjacjach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - prawnicze
  • Uprawnienia radcy prawnego lub adwokata
  • Minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku związane z branżą e-commerce w dziale prawnym spółki lub kancelarii
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów dot. e-commerce, prawa handlowego i cywilnego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w dziale prawnym, w powszechnie rozpoznawalnej firmie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki współpracy
  • Pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.