PRAWNIK ds. obsługi korporacyjnej przedsiębiorstw

Kancelaria Prawna Skarbiec

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Prawna Skarbiec - lider w doradztwie strategicznym dla przedsiębiorstw. Oferujemy kompleksową obsługę prawną, podatkową i księgową. Tylko na przestrzeni ostatnich trzech lat świadczyliśmy usługi na rzecz ponad tysiąca firm, reprezentując je w sprawach o łącznej wartości ponad sześciu miliardów złotych. Od lat jesteśmy wyróżniani w prestiżowych zestawieniach firm prawniczych w Polsce i na świecie.

W związku z rozbudową Pionu Korporacyjnego poszukujemy Prawników ds. obsługi korporacyjnej przedsiębiorstw

Zakres obowiązków:

  • Obsługa korporacyjna spółek, w tym: przygotowywanie projektów opinii prawnych, umów, uchwał organów spółek, regulaminów, pełnomocnictw, sporządzanie raportów due diligence i innych dokumentów prawnych.
  • Obsługa międzynarodowych struktur holdingowych przy wsparciu lokalnych ekspertów prawnych.
  • Prowadzenie spraw Klientów na rynkach o zasięgu lokalnym i międzynarodowym oraz budowanie relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami.
  • Współtworzenie ofert Kancelarii.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze (mile widziane uprawnienia radcy prawnego, adwokata).
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w tym terminologii prawniczej).
  • Doświadczenie w budowaniu relacji z Klientem.
  • Co najmniej podstawowa znajomość zagadnień podatkowych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków na piśmie.
  • Odpowiedzialność za utrzymanie wysokiej jakości powierzonych zadań.
  • Umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie oraz pod presja czasu.
  • Inicjatywa i zaangażowanie w rozwój Kancelarii.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w wiodącej rynku kancelarii prawnej w Polsce.
  • Samodzielność oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • Publikacja artykułów w największych mediach internetowych w Polsce.
  • Udział w konferencjach i szkoleniach branżowych.
  • Dostęp do specjalistów ze wszystkich dziedzin prawa w ramach struktury Kancelarii.
  • Pakiet dodatkowych świadczeń (opieka medyczna, karta Multisport).

Kandydatów spełniających kryteria podane w ogłoszeniu prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych składających się z CV i listu motywacyjnego.

Prezentacja firmy

Kancelaria Prawna Skarbiec - lider w doradztwie strategicznym dla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa