Prawnik ds. AML/Compliance/Corporate Governance

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, renomowanej kancelarii prawnej z siedzibą w Warszawie, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko Prawnika ds. AML/Compliance/Corporate Governance.

Prawnik ds. AML/Compliance/Corporate GovernanceMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • sprawdzanie transakcji pod kątem wykrycia niezgodności związanych z podejrzeniem o pranie brudnych pieniędzy,
  • zapewnienie zgodności działałań klientów kancelarii z regulacjami AML,
  • interpretacja przepisów AML,
  • dokonywanie oceny ryzyka oraz cyklicznych przeglądów regulacji,
  • przygotowywanie danych do raportów compliance KYC/AML,
  • przeprowadzanie szkoleń dla klientów kancelarii z obszaru AML,
  • opracowywanie dokumentacji korporacyjnej oraz procedur corporate governance.

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe prawnicze,
  • ukończenie studiów ekonomicznych będzie dodatkowym atutem,
  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w kancelarii prawnej lub instytucji finansowej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem),
  • komunikatywność oraz sumienność,
  • samodzielność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość objęcia patronatem oraz pokrycia kosztów aplikacji,
  • elastyczne formy zatrudnienia - umowa o pracę lub B2B,
  • dodatkowe benefity, tj. prywatne ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, możliwość udziału w zajęciach językowych oraz w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach,
  • lokalizacja - centrum Warszawy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.