Prawnik - Doradztwo Podatkowe

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta - dużej, renomowanej kancelarii prawnej poszukujemy osób na stanowisko:

Prawnik - Doradztwo PodatkoweMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • bieżące doradztwo podatkowe - udzielanie porad, przygotowywanie opinii prawnych
  • sporządzanie pism, dokumentów, wniosków kierowanych do organów podatkowych
  • udział w postępowaniach podatkowych oraz postępowaniach przed sądami powszechnymi i administracyjnymi
  • doradztwo przy transakcjach związane z aspektami podatkowymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, prawnicze
  • Doświadczenie w doradztwie podatkowym w kancelarii lub firmie consultingowej (1-5 lat)
  • Biegła znajomośc prawa podatkowego i handlowego
  • Bardzo dobra znajomośc języka angielskiego
  • Pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • Pracę w dużym, znanym i nagradzanym zespole podatkowym renomowanej kancelarii
  • Możliwość udziału w największych projektach podatkowych na rynku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, możliwość pokrycia kosztów aplikacji
  • Pakiet benefitów (karta multisport i opieka medyczna)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.