Prawnik/ Absolwent studiów prawniczych z aplikacją

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Oferta:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
  • Szansa na stałą współpracę w ramach pojawiających się cyklicznie projektów (kilkudniowych/ miesięcznych) - każdorazowo ustalamy terminy z osobami zainteresowanymi współpracą z naszej bazy
  • Wynagrodzenie uzależnione od projektu między 40-60 PLN brutto/h (dla osób ze zaawansowaną znajomością dodatkowego języka obcego oprócz języka angielskiego nawet 80,00 PLN brutto/h)
  • Praca zdalna po około 32 godzin tygodniowo (zlecenia powinny być realizowane w godzinach 7-21:00)
  • Możliwość dopasowania harmonogramu pracy

Wymagania:

  • Ukończone studia prawnicze i posiadanie uprawnień zawodowych (radca pr., adwokat, doradca podatkowy etc.)- warunek konieczny
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego umożliwiająca efektywną pracę z tekstami w tym języku - warunek konieczny
  • Płynna znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Zdolność do analitycznego, logicznego myślenia
  • Dokładność, dbałość o szczegóły
  • Chęć do podjęcia pracy dodatkowej - w ramach umowy zlecenie

Zadania:

  • Analiza dokumentacji Klienta w j. angielskim pod kątem prawnym
  • Analiza danych na potrzeby procesowe w j. angielskim
  • Wyszukiwanie, gromadzenie informacji i wprowadzanie ich do bazy danych
  • Przygotowywania analiz i raportów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy