ПРАЦІВНИК СКЛАДУ/PRACOWNIK MAGAZYNU - Bydgoszcz

OTTO Work Force

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bydgoszcz

OTTO Work Force Europe - одна з провідних компаній серед агентств з працевлаштування та персонального консультування, яка пропонує роботу в Польщі та за кордоном.
В даний час шукає співробітників для свого клієнта на посаду:

ПРАЦІВНИК СКЛАДУ

Місце роботи: Бидгощ

Опис роботи:

- розміщення замовлень відповідно до переліку

- укладання товарів на піддони

вимоги:

- Книжка санепід

- відсутність протипоказань до фізичної роботи

- плюсом буде досвід у подібній посаді

Ми пропонуємо:

- працевлаштування на підставі тимчасового договору
- погодинна ставка - 17,50 брутто

- робота в 3-х змінній системі з понеділка по п’ятницю

- працевлаштування в компанії зі встановленою ринковою позицією

Якщо ви зацікавлені, Тел. 509 784 121

OTTO Work Force Europe jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Opis stanowiska:

- składanie zamówień w/g listy

- układanie towaru na paletach

Wymagania:

- książeczka Sanepid

- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- zatrudnienie od zaraz w ramach pracy tymczasowej
- stawkę godzinową - 17,50 brutto

- pracę w systemie 3 zmianowym od pon - pt

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV w odpowiedzi na to ogłoszenie, lub o kontakt telefoniczny: 509 784 121

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.