Працівник продукції

JOBME S.A.

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Пропонуємо роботу на заводі виробництва автозапчастин з сучасними умовами праці та зі стабільним працевлаштуванням.

Ви будете відповідати за:

• Виробництво за устаткування по виробництву запчаснин до автомобілей

• Якість вироблених деталей

Wymagania

- Вітається досвід роботи на будь якому виробництві з розумінням процесу виробництва
- Самостійність, відповідальність
- Наявність відкритої робочої візи або бажання її відкрити (документи, які потрібноі для відкриття візи ми надаємо нашим працівникам)
- Готовність працювати в системі змін.

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji