Працівник на виробництво

Gi Group Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Poznań

Обов'язки:
• праця на виробничiй лiнiї
• пакування, складання довгих пластикових елементiв
• контроль над процесом виробничим
• контроль якостi готових виробiв

Вимоги:

• розвиненi фiзичнi здiбностi - готовнiсть до стоячої роботи
• точнiсть, сумлiннiсть
• готовнicть до тризмiнної роботи
• проживання за власний рахунок

Пропонуємо:

• стабiльна робота у Познанi у районi Староленкi (Starolęka)
• зручний доїзд до мiсця роботи громадським транспортом
• прцевлаштування спираючись на контракт (umowę o pracy tymczasowej)
• оплата в високостi 13-18 злотих/brutto
• безкоштовна пiдготовка до роботи

Телефонувати на номер: +48723150140

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.