Praktyki w Zespole Spraw Sądowych

Bank Millennium S.A.

Warszawa, 02-593, mazowieckie

Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millennium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!

Miejsce pracy: Warszawa, 02-593

Obowiązki:

  • Analiza pism procesowych oraz orzecznictwa sądowego
  • Archiwizacja dokumentacji sądowej
  • •Prowadzenie rejestrów sądowych
  • Udział w sporządzaniu opinii prawnych oraz projektów pism procesowych, pełnomocnictw, regulacji wewnętrznych Banku i innych dokumentów
  • Udział w przygotowywaniu wewnętrznego biuletynu dotyczącego zmian w obwiązujących przepisach prawa

Wymagania:

  • Mile widziani studenci, którzy ukończyli III rok studiów prawniczych oraz absolwenci Wydziału Prawa
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Skrupulatność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Praktykę wakacyjną w Centrali Banku w Warszawie
  • Umowę o praktyki absolwenckie na okres 3 miesięcy
  • Wynagrodzenie za każdy przepracowany miesiąc
  • Wsparcie opiekuna merytorycznego
  • Pozytywną atmosferę pracy w doświadczonym zespole

Numer referencyjny: infopraca/MB/DPR/ZSS

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.