Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/11/2017.

Praktyki w poznańskiej agencji reklamowej

Poznań, 60-163, wielkopolskie

Agencja Reklamowa Quiet Axis

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby, która będzie docelowo odpowiedzialna w autorskich projektach agencyjnych w szczególności za:
- organizację, rozwój i promocję,
- skuteczne dotarcie do klientów,
- pozyskanie ofert,
- pozyskanie patronatów i sponsorów,
- współpracę medialną i PR.

Twoim zadaniem będzie także m.in.:
- organizacja i marketing wydarzeń rozwojowych,
- inicjalizacja nowych projektów agencyjnych,
- wsparcie koncepcyjne/kreatywne przy projektach komercyjnych.

Oferujemy m.in. uczciwość, solidne wynagrodzenie uzależnione od efektów, przyjazne miejsce pracy, wpływ na rozwój, sporo samodzielności.

Wymagania

Samodzielność, odpowiedzialność, motywacja, kreatywność, energia, komunikatywność.

Kreujemy profesjonalną wizualizację potrzeb naszych Klientów, którzy nie płacą nam za to,... abyśmy mówili tylko to, co chcieliby usłyszeć. Oferujemy kompleksową obsługę - od profesjonalnej kreacji do końcowego, gotowego produktu z którego nasi Klienci są w pełni zadowoleni.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Marketing / Public Relations , Praca Reklama / Komunikacja , Praca Praca dla studentów , Praca Praktyki / Staż