PRAKTYKI W DZIALE PRAWNYM SPÓŁKI

Fitness Platinium

30-133 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
- archiwizacja dokumentów, prowadzenie rejestru umów, porządkowanie dokumentów w formie elektronicznej oraz w formie papierowej,
- pomoc pracownikom działu w bieżącej obsłudze prawnej Spółki i podmiotów z grupy w szczególności: sporządzanie projektów umów oraz zmian do umów cywilnoprawnych, zajmowanie się sprawami korporacyjnymi (KRS, uchwały, pełnomocnictwa); przygotowywanie pism do urzędów i sądów.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia,
- wymiar godzinowy pracy - do ustalenia,
- możliwość podjęcia stałej współpracy,
- praca w młodym zespole.

Wymagania

- student IV/ V roku studiów prawa, lub aplikant I roku aplikacji,
- odbycie przynajmniej jednej praktyki w kancelarii, spółce lub w sądzie.
- biegła znajomość MS Office,
- umiejętność pracy w zespole,

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura