Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/12/2017.

Praktyki w dziale HR w 2018 r.- praca zdalna, elastyczne godziny, wynagrodzenie prowizyjne

Kraków, Katowice, Tarnów, Gorlice, Nowy Sącz, Nowy Targ, małopolskie

ABC Work Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

ABC Work to firma, która z sukcesem działa na rynku związanym z rekrutacją. Nasz zespół tworzą młode, pełne pozytywnej energii osoby, mające pełną świadomość biznesową oraz realizujące projekty rekrutacyjne w oparciu o znajomość rynku pracy. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu w przeprowadzaniu procesu rekrutacji oraz działalności prowadzonej zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa jest certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 12912.

Praktyki w dziale HR z j. Niemieckim!

Nie masz doświadczenia - to żaden problem!

  • Jesteś osobą kreatywną?
  • Każdego dnia szukasz nowych możliwości, masz otwartą głowę i lubisz pracować w zespole przerzucającym się pomysłami?
  • Chcesz się rozwijać?
  • Szybko i efektywnie radzisz sobie z nowymi sytuacjami?
  • Z łatwością obsługujesz komputer?
  • Pozytywnie podchodzisz do powierzonych zadań?
  • Chcesz pomagać ludziom w znajdowaniu pracy za granicą?

Jeżeli na większość pytań odpowiedziałeś TAK... To dział HR w ABC Work jest właśnie dla Ciebie

Stwórz z nami miejsce, w którym będziesz czuł się jak ryba w wodzie i zadbaj o swój rozwój zawodowy!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego

W liście motywacyjnym prosimy o odpowiedź na następujące pytania:

1. Jak wyobrażasz sobie swoje obowiązki w agencji pracy?

2. Nad czym chciałbyś pracować?

3. Jakie działania marketingowe byś podjął żeby pozyskać kandydatów do pracy za granicą

Nie czekaj, aplikuj już dziś! POSZUKUJEMY OSÓB Z CAŁEJ POLSKI!

My wybieramy Ciebie, tak samo jak Ty wybierasz nas.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej, możesz pracować nie wychodząc z domu!
  • Elastyczny grafik pracy
  • Możliwość zdobycia wiedzy z różnych obszarów HR tj. rekrutacja, Employer Branding
  • Uczestnictwo w szkoleniach, dzięki którym nabędziesz nowe umiejętności!
  • Możliwości rozwoju zawodowego i wdrażania w życie własnych pomysłów
  • Pracę w młodym, energicznym i pełnym pozytywnej energii zespole
  • Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania

Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami, którzy prześlą list motywacyjny udzielając odpowiedzi na wszystkie pytania.

Prezentacja firmy

O nas

ABC Work to firma rodzinna, która z sukcesem działa na rynku związanym z... rekrutacją od 2010 roku.

Dlaczego wybrać właśnie nas?

Przede wszystkim dlatego, że rzetelne wywiązywanie się z zobowiązań to nasz priorytet.
Nasz zespół tworzy grono odpowiednio wykształconych, kreatywnych oraz naładowanych pozytywną energią osób, dzięki którym możemy nieustannie się rozwijać oraz otwierać na coraz to nowe rynki pracy.
Przekonaliśmy się i wiemy, że najważniejsze jest to, by jak najlepiej reprezentować naszych klientów. Dlatego nikt, kto podejmuje współpracę z ABC Work nie jest dla nas anonimowy.
Dzięki naszej pomocy, pracę w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Wielkiej Brytanii czy też w Finlandii znajdują co roku setki osób. To nasze zaangażowanie w wytrwałe wypełnianie swoich obowiązków przyczynia się do coraz bardziej poszerzającego się grona zadowolonych pracowników. Działamy po to, aby pomóc w realizacji zawodowych oraz finansowych celów, które do tej pory były niemożliwe do zrealizowania.
Doradzamy, wspieramy i znajdujemy najatrakcyjniejsze oferty pracy i najlepszych kandydatów do pracy. Oferujemy pomocną dłoń od pierwszej próby kontaktu, poprzez pierwszy, aż po ostatni dzień pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Human Resources , Praca Administracja biurowa , Praca Praktyki / Staż , Praca Marketing / Public Relations